• Časté otázky


  Je DinoPark vhodný pre malé deti?

  Absolútne áno! Je možné, že malé dieťa bude pri pohľade na vycereného Tyrannosaura pociťovať malý strach, ale určite to nič hrozné nebude… Pre malé deti máme pripravené detské ihrisko s mnohými atrakciami a aj iné modely ako mäsožravce.

  Môžem navštíviť DinoPark bez návštevy ZOO?

  To bohužiaľ nie je možné… buď si návštevník zakúpi najprv vstupenku do ZOO a pri bráne DinoParku potom vstupenku k nám, alebo má možnosť rovno si kúpiť spoločný lístok, ktorý je cenovo výhodnejší.

  Môžu ísť do DinoParku psy?

  Do DinoParku Košice áno. Len upozorňujeme, že sa tu váš miláčik bude pohybovať medzi deťmi, vodítko a náhubok je teda nutnosťou. Majiteľ je za všetkých okolností za svojho psa zodpovedný (stráženie, upratovanie, prípadné škody). Vstup psov teda nezakazujeme, ale veríme v zodpovednosť našich návštevníkov. Voľný pohyb psa v DinoParku však možný v žiadnom prípade nie je.

  Koľko sa platí za WC a parkovisko?

  Za WC nič. Pre parkovanie použite veľké parkovisko pri hlavnom vchode do ZOO – viď súradnice GPS v odkaze „Kadiaľ do DinoParku“.

  Musí si školský výlet objednať vopred presný čas vstupu?

  Nie, DinoPark má dostatočnú kapacitu, stačí, ak prídete v rámci otváracích hodín.

  Platia učitelia pri školských výletoch vstupné?

  Pre školské exkurzie poskytujeme vstup pre doprovod (1–2 učitelia na triedu) zdarma.

  Ako dlho trvá 3D film a kedy je premietaný?

  3D film trvá 11 minút a je premietaný nepretržite po celý deň.

  Kedy najneskôr je vhodné prísť do ZOO a DinoParku?

  DinoPark sám je rozľahlý, ale i samotná cesta k nemu cez ZOO trvá istý čas, preto je vhodné výlet si rozumne naplánovať a prísť k nám minimálne hodinku–dve pred zatvorením.

   
 
DinoPark Plzeň
 

DinoPark Zoo Pilsen

Lesopark v tesnej blízkosti Zoo Plzeň s desiatkami dinosaurov v životnej veľkosti. Obrovský Apatosaurus, najfotografovanejší T-Rex, jazierko s vodopádom, vyhliadka pri Brachiosaurovi na celú Plzeň, detské atrakcie, hojdačky a šmykľavky.

Otvoriť

 
DinoPark Harfa Praha
 

DinoPark Praha

DinoPark na streche nákupnej
galérie Harfa s výhľadom na Prahu. Neprehliadnuteľný 11 m veľký Therizinosaurus, dvojica robotických Tyrannosaurov, detské preliezačky a zvláštny hmlový strom na osvieženie v parných dňoch. Blízko centra, parkovanie zdarma.

Otvoriť

 
DinoPark Vyškov
 

DinoPark
Zoo Vyškov

Nezabudnuteľná jazda DinoExpresom, 311 m dlhá lanovka DinoBike, obrovský Quetzalcoatlus s hniezdom, Megalosaurus, detské preliezačky, hojdačky, hvezdáreň s možnosťou pozorovania Slnka. Lesopark s množstvom zákutí lákajúcich k odpočinku.

Otvoriť

 
DinoPark Liberec
 

DinoPark Liberec

Celoročne otvorený krytý DinoPark v OC Plaza Liberec. Druhohorná búrka so skutočným dažďom, povrazový skákací hrad, fotenie so živými krokodílmi, DinoTrek, DinoLaser a veľa ďalších atrakcií. Najobsiahlejší DinoPark v ČR.

Otvoriť

 
DinoPark Ostrava
 

DinoPark Ostrava

Najväčší DinoPark v ČR. Areál umiestnený 15 km od Ostravy je plný zábavy. Jazda DinoExpresom, druhohorná sopka, DinoBludisko, Mini ZOO, DinoRace, Chodník šikovných Deinonychov, obrovský Seismosaurus a detská zóna s množstvom preliezačiek.

Otvoriť

 
DinoPark Košice
 

DinoPark Zoo Košice

Nádherné malé údolie s potokom plné modelov dinosaurov priamo v Zoo Košice, vyhliadka pri Stegosaurovi, robotický Liopleurodon, pútavá scéna s obrovským Diplodocom v močiari.

Otvoriť

 
DinoPark Algar
 

DinoPark Algar

DinoPark vzdialený 17 km od letoviska Benidorm. Pohyblivé a statické modely dinosaurov v kaktusovej záhrade, fontány s korytnačkami, druhohorný malý detský bazén, krásne prírodné scenérie a stále slnečné počasie.

Otvoriť

 
DinoPark Budapest
 

DinoPark
Köki Budapest

Jedinečná, stála atrakcia otvára svoje brány na strešnej terase KÖKI, 09.01.2023!
Na ploche 1,5 hektára budete môcť objavovať prehistorické tvory v prostredí, ktoré pripomína ich biotop z obdobia druhohôr.

Otvoriť

 

VYBERTE SI DinoPark, KTORÝ CHCETE NAVŠTÍVIŤ.


 • Prevádzkovateľ


  Producentom a prevádzkovateľom
  DinoParku je společnost WEST MEDIA, s.r.o.

  logo westmedia

  WEST MEDIA, s.r.o.
  Ulica k Zoologickej záhrade 1
  Košice - mestská časť Kavečany 040 01
  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.www.west-media.eu

  Naši partneri


  logo iaapa

  logo tripadvisor

  logo kudyznudy

  logo rádio impuls

  logo coca cola

  logo Jeep