Každý DinoPark je iný!

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube
 • Detské atrakcie


  Detské atrakcie

  DinoPark nie sú iba modely dinosaurov v životnej veľkosti, ale aj množstvo atrakcií pre deti všetkých vekových kategórií. . Ktoré z detí by sa nechcelo pozrieť na svet očami práve sa vyliahnutého dinosaura v jeho škrupine, v Paleontologickom ihrisku odhaliť ukrytú kostru pravekého tvora, zabávať sa s ďalšími deťmi na preliezačkách a hojdačkách alebo si urobiť unikátnu fotku do rodinného albumu v našom fotosaurovi. Nielen toto, ale aj mnoho ďalších atrakcií je pripravených v každom DinoParku pre našich najmenších návštevníkov. Pre detský úsmev a rozžiarené oči urobíme v DinoParkoch všetko.

 • Cesta do minulosti Zeme


  Cesta do minulosti Zeme

  Cesta do minulosti Zeme je malý pavilón so skutočnými artefaktmi z dávnych dôb ‒ od starohôr až po dnešok. Môžete tu obdivovať skutočného treťohorného škorpióna, odtlačok krídel pravekej vážky, fosílie prasličiek nájdených na našom území, imitáciu skutočného paleontologického výkopu a mnoho ďalších vecí. Pavilón postavili v spolupráci so Západočeským múzeom v Plzni a vedúcim jeho paleontologického oddelenia RNDr. Josefom Pšeničkom, PhD.

 • Paleontologické ihrisko


  Paleontologické ihrisko

  Detské paleontologické ihrisko je súčasťou každého DinoParku. Na objavenie kostry prehistorického tvora ukrytého v piesočných hlbinách potrebujú malí návštevníci štetec, lopatku a dávku trpezlivosti. To sú nevyhnutné nástroje každého paleontológa.

 • Wollemia Nobilis


  Wollemia Nobilis

  WOLLEMI PINE

  Unikátom svetového významu je od roku 2006 v DinoParku umiestnená živá druhohorná rastlina WOLLEMIA NOBILIS. Tento strom, druh pravekej borovice, bol objavený v roku 1994 v austrálskej divočine v počte iba 39 exemplárov. Pre botanika je stretnutie s touto rastlinou to, čo pre biológa stretnutie so skutočným, živým dinosaurom. Rastlina sa na Zemi vyskytovala pred 175 mil. rokmi. Viac informácií na www.wollemipine.com.

 • 3D Kino


  3D Kino

  Unikátne 3D Kino je súčasťou každého DinoParku. Ide o technicky náročné zariadenie, ktoré dokáže premietať dva obrazy súčasne, čím vzniká dojem plastickosti obrazu. Návštevník prostredníctvom zapožičaných 3D polarizačných okuliarov dokáže film vnímať plasticky s ilúziou trojrozmernej projekcie.

  Film bol vyrobený špeciálne pre DinoPark a premieta sa iba tu. Vstupné do 3D Kina sa neplatí ‒ je obsiahnuté v cene vstupenky.

 
DinoPark Plzeň
 

DinoPark Zoo Pilsen

Lesopark v tesnej blízkosti Zoo Plzeň s desiatkami dinosaurov v životnej veľkosti. Obrovský Apatosaurus, najfotografovanejší T-Rex, jazierko s vodopádom, vyhliadka pri Brachiosaurovi na celú Plzeň, detské atrakcie, hojdačky a šmykľavky.

Otvoriť

 
DinoPark Harfa Praha
 

DinoPark Praha

DinoPark na streche nákupnej
galérie Harfa s výhľadom na Prahu. Neprehliadnuteľný 11 m veľký Therizinosaurus, dvojica robotických Tyrannosaurov, detské preliezačky a zvláštny hmlový strom na osvieženie v parných dňoch. Blízko centra, parkovanie zdarma.

Otvoriť

 
DinoPark Vyškov
 

DinoPark
Zoo Vyškov

Nezabudnuteľná jazda DinoExpresom, 311 m dlhá lanovka DinoBike, obrovský Quetzalcoatlus s hniezdom, Megalosaurus, detské preliezačky, hojdačky, hvezdáreň s možnosťou pozorovania Slnka. Lesopark s množstvom zákutí lákajúcich k odpočinku.

Otvoriť

 
DinoPark Liberec
 

DinoPark Liberec

Celoročne otvorený krytý DinoPark v OC Plaza Liberec. Druhohorná búrka so skutočným dažďom, povrazový skákací hrad, fotenie so živými krokodílmi, DinoTrek, DinoLaser a veľa ďalších atrakcií. Najobsiahlejší DinoPark v ČR.

Otvoriť

 
DinoPark Ostrava
 

DinoPark Ostrava

Najväčší DinoPark v ČR. Areál umiestnený 15 km od Ostravy je plný zábavy. Jazda DinoExpresom, druhohorná sopka, DinoBludisko, Mini ZOO, DinoRace, Chodník šikovných Deinonychov, obrovský Seismosaurus a detská zóna s množstvom preliezačiek.

Otvoriť

 
DinoPark Košice
 

DinoPark Zoo Košice

Nádherné malé údolie s potokom plné modelov dinosaurov priamo v Zoo Košice, vyhliadka pri Stegosaurovi, robotický Liopleurodon, pútavá scéna s obrovským Diplodocom v močiari.

Otvoriť

 
DinoPark Algar
 

DinoPark Algar

DinoPark vzdialený 17 km od letoviska Benidorm. Pohyblivé a statické modely dinosaurov v kaktusovej záhrade, fontány s korytnačkami, druhohorný malý detský bazén, krásne prírodné scenérie a stále slnečné počasie.

Otvoriť

 
DinoPark Budapest
 

DinoPark
Köki Budapest

Jedinečná, stála atrakcia otvára svoje brány na strešnej terase KÖKI, 09.01.2023!
Na ploche 1,5 hektára budete môcť objavovať prehistorické tvory v prostredí, ktoré pripomína ich biotop z obdobia druhohôr.

Otvoriť

 

VYBERTE SI DinoPark, KTORÝ CHCETE NAVŠTÍVIŤ.


 • Prevádzkovateľ


  Producentom a prevádzkovateľom
  DinoParku je společnost WEST MEDIA, s.r.o.

  logo westmedia

  WEST MEDIA, s.r.o.
  Ulica k Zoologickej záhrade 1
  Košice - mestská časť Kavečany 040 01
  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.www.west-media.eu

  Naši partneri


  logo iaapa

  logo tripadvisor

  logo kudyznudy

  logo rádio impuls

  logo coca cola

  logo Jeep